Partneři

VÁGNER POOL

ZODIAC POOL CARE


(Aktuální nabídka Destone
k dispozici na vyžádání)


 

 

NOVINKY

arr3Sledujte nás na Facebooku!Chcete být informováni o aktuálních novinkách a akcích? Sledujte náš nový Facebookový profil na... arr3máme platební terminál NA PRODEJNĚ NYNÍ MOŽNOST PLACENÍ KARTOU VČETNĚ BEZKONTAKTNÍ KARTY PŘES PLATEBNÍ...

KONTAKTY

MBAZENY KOMPLET s. r. o.
U Vlečky 1757/1
400 01 Ústí nad Labem
tel: +420 724 021 551
napište nám

ANKETA

Spoléháte při čištění bazénu na profesionály?

Ano 28% Ne 24% Nemám bazén 22% Využívám MBAZENY KOMPLET 27%

Úvod »Estonské dřevěné kádě

Estonské dřevěné kádě

V našem sortimentu naleznete i estonské dřevěné kádě neboli HOT TUB. Svým vzhledem připomínají venkovní koupací sud a stanou se tak originálním doplňkem i na vaši zahradu, kde si pak vychutnáte přírodní koupání bez nutnosti použití jakékoliv chemie pro úpravu vody.

Estonské dřevěné kádě HOT TUB připomínají finskou koupel, kterou si můžete dopřát téměř celoročně. Představují zajímavou alternativu k běžnému bazénu i k vířivce. Ohřívají si samy vodu díky instalovanému topení na dřevo, které káď vyhřeje již během pár hodin (v závislosti i na vybraném modelu).

Kádě HOT TUB jsou vhodné pro jednu i více osob. Můžete je tak aktivně využívat se svou rodinou i s přáteli a užít si jedinečné momenty venku na čerstvém vzduchu. Koupel si navíc můžete zpříjemnit bylinkami nebo aromatickými oleji, které rovněž zakoupíte u nás v obchodě. Vyberte si ze široké nabídky estonských dřevěných kádí. Máme je pro vás za atraktivní ceny.


N2ZlYjA