Partneři

VÁGNER POOL

ZODIAC POOL CAREQR kód - kontakty


 

NOVINKY

arr3Sledujte nás na Facebooku!Chcete být informováni o aktuálních novinkách a akcích? Sledujte náš nový Facebookový profil na... arr3Změna provozovnyOd SRPNA nás naleznete na nové adrese - U Vlečky 1, Ústí nad Labem (VE DVOŘE AREÁLU JEDNOTY),... arr3máme platební terminál NA PRODEJNĚ NYNÍ MOŽNOST PLACENÍ KARTOU VČETNĚ BEZKONTAKTNÍ KARTY PŘES PLATEBNÍ...

KONTAKTY

R&M ENERGO - bazény
Sídlo: Neumannova 1453/28, Praha-Zbraslav
Prov.: U Vlečky 1, Ústí n. L. (nově od srpna 2017)
tel: +420 724 021 551
info@rmenergo.cz

ANKETA

Spoléháte při čištění bazénu na profesionály?

Ano. 31% Ne. 27% Nemám bazén. 21% Využívám službu RM bazénovou pohotovost. 21%

RADY A TIPY »
Zazimování


Jestliže to konstrukce Vašeho bazénu dovoluje, je výhodnější bazén dobře zazimovat, nežli pečlivě ošetřovanou vodu vypouštět. Nejdřív je potřeba bazén zbavit nečistot a vysát. Poté srovnat pH a snížit hladinu vody pod úroveň filtračních rozvodů. Trysky je potřeba zazátkovat a zbývající vodu v rozvodech vysát.

Filtrační čerpadlo je dobré uschovat v teplé a suché místnosti. Nádoba s pískem může zůstat na místě v případě, že je stoprocentně bez vody. Nebude-li zajištěno úplné vypuštění vody, na jaře ji zajisté naleznete prasklou.


Poté přidejte do vody konzervační Zazimovací prostředek, který uzavře a před-dezinfikuje vodu tak, že se výrazně zpomalí procesy rozkladu nečistot. Tímto se zabrání i znehodnocení stojaté vody, tvorbě vápenných usazenin a růstu řas. Tak si ulehčíte jarní znovu-zprovoznění bazénu. Protože se nejedná o nemrznoucí směs, vložte úhlopříčně do bazénu řadu „zimních dilatačních plováků“. Na závěr celý bazén pečlivě přikryjte zimní plachtou, která zabrání napadání nečist do vody.

MDhkOGJiN