Partneři

VÁGNER POOL

ZODIAC POOL CARE


(Aktuální nabídka Destone
k dispozici na vyžádání)


 

 

NOVINKY

arr3Sledujte nás na Facebooku!Chcete být informováni o aktuálních novinkách a akcích? Sledujte náš nový Facebookový profil na... arr3máme platební terminál NA PRODEJNĚ NYNÍ MOŽNOST PLACENÍ KARTOU VČETNĚ BEZKONTAKTNÍ KARTY PŘES PLATEBNÍ...

KONTAKTY

MBAZENY KOMPLET s. r. o.
U Vlečky 1757/1
400 01 Ústí nad Labem
tel: +420 724 021 551
napište nám

ANKETA

Spoléháte při čištění bazénu na profesionály?

Ano 27% Ne 25% Nemám bazén 22% Využívám MBAZENY KOMPLET 26%

RADY A TIPY »
Zazimování


Jestliže to konstrukce Vašeho bazénu dovoluje, je výhodnější bazén dobře zazimovat, nežli pečlivě ošetřovanou vodu vypouštět. Nejdřív je potřeba bazén zbavit nečistot a vysát. Poté srovnat pH a snížit hladinu vody pod úroveň filtračních rozvodů. Trysky je potřeba zazátkovat a zbývající vodu v rozvodech vysát.

Filtrační čerpadlo je dobré uschovat v teplé a suché místnosti. Nádoba s pískem může zůstat na místě v případě, že je stoprocentně bez vody. Nebude-li zajištěno úplné vypuštění vody, na jaře ji zajisté naleznete prasklou.


Poté přidejte do vody konzervační Zazimovací prostředek, který uzavře a před-dezinfikuje vodu tak, že se výrazně zpomalí procesy rozkladu nečistot. Tímto se zabrání i znehodnocení stojaté vody, tvorbě vápenných usazenin a růstu řas. Tak si ulehčíte jarní znovu-zprovoznění bazénu. Protože se nejedná o nemrznoucí směs, vložte úhlopříčně do bazénu řadu „zimních dilatačních plováků“. Na závěr celý bazén pečlivě přikryjte zimní plachtou, která zabrání napadání nečist do vody.

MDZhZTZ