Partneři

VÁGNER POOL

ZODIAC POOL CARE


(Aktuální nabídka Destone
k dispozici na vyžádání)


 

 

NOVINKY

arr3Sledujte nás na Facebooku!Chcete být informováni o aktuálních novinkách a akcích? Sledujte náš nový Facebookový profil na... arr3máme platební terminál NA PRODEJNĚ NYNÍ MOŽNOST PLACENÍ KARTOU VČETNĚ BEZKONTAKTNÍ KARTY PŘES PLATEBNÍ...

KONTAKTY

MBAZENY KOMPLET s. r. o.
U Vlečky 1757/1
400 01 Ústí nad Labem
tel: +420 724 021 551
napište nám

ANKETA

Spoléháte při čištění bazénu na profesionály?

Ano 27% Ne 25% Nemám bazén 22% Využívám MBAZENY KOMPLET 26%

Úvod »Pergoly

Pergoly

Zastínění je známé již mnoho tisíciletí. Vždy poskytovalo lidem ochranu před nepříznivými vlivy počasí. Pergoly jsou nepostradatelnou součástí moderní architektury i dnes. Najdeme je u soukromých, ale i veřejných budov. Pergoly PERGOPOLIS jsou odolné větru, dešti a nejsou omezené maximální velikostí. Umožňují různé architektonické řešení venkovních prostor, dle libosti. Naše zastínění Vás dostane po všech stránkách.DLOUHÁ ŽIVOTNOST, ODOLNOST PROTI VĚTRU A NEPŘÍZNIVÉMU POČASÍ

U pergol PERGOPOLIS je vždy plachta napnutá po 60 cm příčnými držáky. Díky tomu ji vítr nemůže nadzvednout a povrch má v napnutém stavu vlastnosti pevné střechy.

Nosná konstrukce našich pergol se skládá z hliníkového profilového systému. Ostatní komponenty jsou vyrobeny z nerezových materiálů. Barva konstrukce pergoly je v základu bílá, zelená, antracit a béžová . 
Dle přání lze dodat i jiné RAL barvy.

PLNOHODNOTNÁ OCHRANA PROTI SRÁŽKÁM

Horizontální povrch našich pergol je vyroben z vodotěsných tkaných třívrstvých PVC plachet. Lehce se ohýbají při zavírání a v napnutém stavu perfektně odvádí dešťovou vodu.

Díky těsnění ve vodících lištách nekape voda na bocích. Pergoly PERGOPOLIS umožňují odvádění dešťové vody do kanalizace. Každý model se dá vybavit svodovou rýnou. Některé modely již mají nosné konstrukce, které obsahují systém pro odvod vody. U těchto modelů se nachází odvod vody v pilířích pergoly.

ZjUwNjg