Partneři

VÁGNER POOL

ZODIAC POOL CARE


(Aktuální nabídka Destone
k dispozici na vyžádání)


 

 

NOVINKY

arr3Sledujte nás na Facebooku!Chcete být informováni o aktuálních novinkách a akcích? Sledujte náš nový Facebookový profil na... arr3máme platební terminál NA PRODEJNĚ NYNÍ MOŽNOST PLACENÍ KARTOU VČETNĚ BEZKONTAKTNÍ KARTY PŘES PLATEBNÍ...

KONTAKTY

MBAZENY KOMPLET s. r. o.
U Vlečky 1757/1
400 01 Ústí nad Labem
tel: +420 724 021 551
napište nám

ANKETA

Spoléháte při čištění bazénu na profesionály?

Ano 27% Ne 25% Nemám bazén 22% Využívám MBAZENY KOMPLET 26%

Úvod »NÁDRŽ NA VODU

NÁDRŽ NA VODU

Voda je základem všeho živého. Kde je voda, tam je život. A kde je nádrž na vodu Betaxo, tam je i pohodlný život.

Naše plastové jímky na pitnou vodu ze zeleného plastu nevyžadují vybetonované podloží ani jiné usazení do jámy za přítomnosti betonu. Stačí je usadit do jámy a obsypat štěrkopískem, pískem či kamenivem. Doporučená vzdálenost od základů domu je pět metrů.

Naše plastové nádrže na pitnou vodu lze využít zejména v lokalitách, kde není studna či přípojka k veřejnému vodovodu. V naší nádrži na vodu lze bez kontaminace udržovat vodu čistou po dlouhou dobu.

Výhodou našich nádrží na pitnou vodu je jejich mimořádná pevnost, jíž jsme dosáhli použitím výrobní technologie rotačního tváření plastů. Díky tomu mají Betaxo nádrže na pitnou vodu prakticky neomezenou životnost.

Všechny nádrže lze osadit filtry nebo čerpadly. Nádrže lze samozřejmě použít jako úložiště dešťové vody, ale v tomto případě není doporučeno takovou vodu pít.

Naše plastové jímky na pitnou vodu jsou nejlepším řešením pro venkovské a příměstské domy, kde chybí přístup k pitné vodě.

Voda je základem života. Tam, kde není, není ani život. Bez vody v domě bychom se jen těžko obešli. Nádrž na vodu Betaxo do domu přináší spolu s vodou i pohodlí. Vždyť každý dospělý člověk by měl denně vypít alespoň 2 litry čisté vody. Na omytí unaveného těla vypotřebovat 46 litrů čisté vody. Na omytí nádobí po dobrém obědě 8 litrů. S nádrží na pitnou vodu Betaxo to není problém. Od 2200 litrů do 5300 litrů velké nádrže plné čisté pitné vody.

Nádrže na vodu nepodléhají přirozeným vlivům rozkladných mechanismů přírody a jsou tedy svou trvanlivostí takřka nezničitelné.

Přejeme Vám příjemný nákup a šťastný výběr produktu vhodného právě pro Váš domov.


OGQ4Z